izmir çadır-kampı

İzmir Kamp

SU UÇURAN ŞELALELERİ KAMP YERİ 

Diğer adı ile Türkmen şelalesi şehirdeki o stresten ve  insan kalabalığından uzaklaşmak için mükemmel bir yer. Şelale yakınların da market vs yok bu yüzden gerekli ihtiyaçlarınız önceden halledip öyle gelmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Kamp için düzlük ve güzel alanlar şelalenin üst kısmında mevcuttur yılın her dönemi açık olmasının dışında eğer yazın gelecekseniz yanınıza sivrisinek savar getirmeniz iyi olacaktır. Şimdiden iyi eğlenceler.

SAZLICA PLAJ KAMP ALANI YENİ FOÇA

Eski Foça ve yeni Foça arasında bulunmakta olan sazlıca plajı buraya gelmek isteyen kişilere karavan kampı çadır kampı ve piknik imkanı sunuyor. Tertemiz mükemmel berraklıktaki denizinde dilediğiniz gibi yüzebilir ve kısa yürüyüşler yaparak doğanın tadını çıkartabilirsiniz eğer isterseniz yiyeceklerinizi dışarıdan getirebilirsiniz isterseniz de ege bölgesinin güzel lezzetlerini keşfedebilirsiniz.iyi eğlenceler.

PRILANTA PLAJI ÇEŞME

Denizin ve doğanın birleşimine şahitlik etmek için çok güzel yerlerden bir tanesi burada plaj yakınındaki uzun ve büyük ağaçların yanında kamp yapabilir ve doya doya bu eğlenebilirsiniz. Çeşme otogardan toplu taşıma araçları ile ulaşımı gayet rahat plajda ki duşlar temiz güzel (ücretli) ve temel ihtiyaçlarınızı çevrede bulunan işletmelerden tedarik edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

KESTEL BARAJI KAM ALANI BERGAMA

Bergama kentini yakının da bulunan Kestel çayını sulamak amacı ile yapılmış bu yerde manzarayı en güzel nereden izleyebilecekseniz oraya kamp yeri kurabilirsiniz elektrik, su, gıda vb. ihtiyaçlarınızı önceden karşılamanız sizin için daha iyi olacaktır. Aradığınız huzuru burada bulabilirsiniz şimdiden size iyi eğlenceler .

KAYNAKLAR KAMPI ALANI BUCA

Doğa ile bir bütün olarak kamp yapmak için çok mükemmel ve vazgeçilmez bir yerdir. Kamp alanının ücretsiz olması ve yakın çevrede köy vb yerleşim olması hem gerekli ihtiyaçları kolay sağlamanız için çok iyi bir faktör hem de kamp alanının ücretsiz olması sizin için çok mükemmel olacaktır yılın her döneminde ziyaretçilere açıktır. Şimdiden iyi eğlenceler.

HİTİT KABARTMASI KAMP ALANI KEMALPAŞA

Torbalı yolu üzerinde bulunan karabel geçidi başlangıcında torbalı yönünde ilerledikten sonra sağ tarafta kalmaktadır. Bu alandaki kayalık ege bölgesinin en eski yapılarından birisidir. Doğa aşığı insanların uğraması gereken yerlerden biridir. Burada manzarası mükemmel kamp alanları var sizde doğa ile bir bütün olmak istiyorsanız buraya mutlaka gelmelisiniz UYARI : Kamp alanı çevresinde market vb yerler yok gelmeden bütün ihtiyaçlarınızı eksiksiz halledip gelmeniz gerekir. İyi eğlenceler

DEREKÖT KAMP ALANI KEMALPAŞA

Torbalı yolu üzerinde mesire alanına 4 km mesafededir. Mahmut dağının esintisini görebileceğiniz kamp alanında sadece wc ve su imkanı bulunmaktadır dere köy de bulunana tırmanış bölgelerine yakın olduğu için tırmanış yapmayı sevenler için de oldukça gözde bir yerdir uzun ve görkemli, ağaçların arasında dilediğiniz gibi kamp yapabilirsiniz en yakın market köy merkezindedir bu yüzden tavsiyemiz ihtiyaçlarınızı karşılayıp gelmenizdir.  İyi eğlenceler.

DELİKLİ KOY KAMP ALANI ÇEŞME

İzmir Alaçatı da bulunan İzmir’in gizli kalmış efsanelerinden biri olan delikli koy son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir bembeyaz kayaların ve eşsiz berrak denizin birleşimi harika bir görsel şölenle sizi bekliyor kamp yapmak ve rahatlamak için mükemmel olan bu yer yeni ziyaretçilerini bekliyor. İyi eğlenceler

ÇANAK KOYU KAMP ALANI FOÇA

Foça merkeze yakın olan bu yerde hem kamp yapabilir hem de berrak mavi denizin de serinleyebilirsiniz. Ulaşımı kolay toplu taşıma ile rahatlıkla gelebilirsiniz. Gerekli olan ihtiyaçlarınızı çevre işletmelerden karşılayabilirsiniz. Mükemmel gün batımını doya doya izleyin mükemmel bir manzara sizi bekliyor. İyi eğlenceler.


Festival tatilleri İçin Tıklayınız