antalya kamp rehberi
Kamp Rehberi

Antalya Kamp

1- ANDRİAKE Camping.

Andriake Camping  , Demre’nin antik limanı (Andriake / Myra) ile Akdeniz, Akdeniz, Akdeniz Bölgesi’nde,bir çok sayıda ağaç, bitki, çiçek böcek ve kuş barındıran kampçılar ve karavanlar için gölgeli bir yer olan göz alıcı görkemli doğa ile bir bütün olduğunuz yerdir. Andriake de tatil yapmanız için bir sebep daha andriake  batıya bakmaktadır bu sayede puslu Kekova adasında ki renkli gün batımını izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

2-ARDAŞAN KOYU KAMP ALANI KUMLUCA

Olymposa oldukça yakın olan bu kamp alanı da ardaşanda dır Antalya ya bağlı olan kumluca ilçesinde yer almaktadır kafa dinlemek ve kamp yapmak  için mükemmel bir yer doğası denizi ve sakinliği sizi diğer insanlardan soyutlayacaktır mutlaka kamp yapma listenize eklemelisiniz Antalya ‘ ya gidip bura da kamp kurmamak olmaz gereken bir yerdir ücretsizdir. İyi eğlenceler. 

3-Aytap Antik Kenti Kamp Alanı, Alanya

Aytapantik kenti alanyadan 35 km doğusunda Gazipaşa yolu üzerinde 10 km uzağında bulunan antik bir kenttir genellikle balıkçıların gittiği bu bölgede kamp yapmak ücretsizdir siz de hem bir tarihe şahit olmak hem de mükemmel bir kamp tecrübesi edinmek istiyorsanız uğrak noktalarınızdan birisi olabilir. İyi eğlenceler.

Aytap Antik Kenti Kamp Alanı, Alanya Harita için tıklayınız.

4-GELİDONYA FENERİ KAMP ALANI KUMLUCA

Kumluca da ki bu gelidonya feneri türkiyenin en güzel yürüyüş yollarından biridir. Yeşil ve mavinin bir bütün olduğu bu yerde müthiş Akdeniz manzaralarını görerek kendinize bir göz ziyafeti çekebilir dilediğiniz gibi kamp yapabilir isterseniz de masmavi deniz de serinleyebilirsiniz ücretsiz olması da bazı kampçılar için iyi bir fırsat olabilir. iyi eğlenceler.

GELİDONYA FENERİ KAMP ALANI KUMLUCAHarita için tıklayınız.

5-DOYRAN GÖLETİ KONYAALTI

DOYRAN GÖLETİ KONYAALTI Temiz ve ferah havası ile insanı sakinleştiren bu yer oldukça sakin ve doğası ile muhteşem biryerdir burada dilediğiniz gibi kamp yapaliri bu eşsiz sanat eserine dilediğiniz gibi doyabilirsiniz yakın çevresinde market alışveriş vs gibi imkanlar olmaması sizi korkutmasın yanınıza gerekli malzemelri alıp kendinizi insanlardan kısa süreli olsa da soyutlayabileceğiniz sakinleşip nefes alabileceğiniz bir fırsat olabilir. İyi eğlenceler 

DOYRAN GÖLETİ KONYAALTI Harita için tıklayınız.

6-GEYİKBARI KAMP ALANI KONYAALTI

GEYİKBARI KAMP ALANI KONYAALTI Antalya’da bulunan Geyik bayırı Türkiye’nin en büyük kaya tırmanışı bölgesidir ve Dünya’da da sayılı bölgeler arasında yer almaktadır. Diğer kamp alanlarının dışında yapabileceğiniz farklı birçok aktivite bulunmaktadır örnek verecek olursak Kaya tırmanışı mükemmel gün batımını izlemek doğa yürüyüşü gibi şehirde oldukça yakın olması hiçbir sıkıntı yaşamamanız için mükemmeldir. Kamp yapmak dışında bungalov ev kiralayabilir çadırda da kalabilirsiniz . iyi eğlenceler.

GEYİKBARI KAMP ALANI KONYAALTIHarita için tıklayınız.

7-İNCEKUM ORMAN KAMP ALANI ALANYA

Yeşil mavi ve bol oksijenin bu üçlünün bulunduğu bu yerde dilediğiniz gibi denizde serinleyebilir istersenizde uzun görkemli bol oksijenli ormanlık alanlarında yürüyüş yaparak gününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz. Eşsiz manzarası ve doğası ile sizin özellikle gözleriniz için harika bir zevk olacağını düşünüyoruz. Kamp alanları eşsiz doğası masmavi denizi ile hem turistlerin hem de kampçıların uğrak noktası olan bu yere gelmeniz sizin için iyi bir tecrübe olacaktır ayrıca yakınlar da alkolsüz restorantları ve marketleri de mevcut. İyi eğlenceler.

İNCEKUM ORMAN KAMP ALANI ALANYA Harita için tıklayınız.

8-KAŞ KAMPİNG

Club kaş Kamping buranın asıl ev sahipleri kediler kaplumbağalar su içindeki briçok canlı çesşidi aslında bu bölgedegelip kamp yapabilir deniz deserinleyebilir doya doya eğlenebilir gölgede kitap okuyabilir veya eşsiz doğasına şahitlik ederek sakinleşip huzur bulabilir kısaca her istediğinizi yapabilirsiniz. Kamp yapmak dışında bungalov evler çadır karavan ve klüp odaları gibi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. İyi  eğlenceler.

KAŞ KAMPİNGHarita için Tıklayınız.

9-KORSAN KOYU KAMP ALANI KUMLUCA

Muhteşem denizi ile mavinin yeşille aşk yaşadığı mükemmel bir koy. Yaz dönemlerinde yerli ve ya yabancı birçok turist korsan koyunu ziyaret ediyor. Etrafta kamp yapabileceğiniz alanlar var. Sizde mavi ile yeşilin aşkını görmek istiyorsanız bu koyu ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

KORSAN KOYU KAMP ALANI KUMLUCA Harita için tıklayınız.

9-OLİNPOS KAMPİNG KAMPALANI KUMLUCA ANTALYA

Antalya kumluca da bulunan bu doğa harkası yere gelebilir mavinin ve yeşilin aşkına doya doya  şahitlik edebilirsiniz. Söylememiz gereken önemli bir detay bu bölge  nesli tükenmekte olan karetta karettaların yumurtlama bölgelerinden biri bu yüzden sahile de kamp yapılması yasak fakat ormanlık bölgeler de dilediğiniz gibi kamp yapabilir ve bu eşsiz güzelliğe şahit olabilirsiniz Antalya Kamp. İyi eğlenceler.

OLİNPOS KAMPİNG KAMPALANI KUMLUCA ANTALYAHarita için tıklayınız.

 

10-Patara Kamp Alanı, Kaş

AKDENİZ BÖLGESİ nin  en uzun plajı olan Patara , Antalya ve Muğla sınırları arasında yer almaktadır. Bu kamp alanı kavurucu yaz sıcaklarından kaçmak isteyenleriçin oldukça iyi bir tercihtir. Kamp yapmak isteyenler için de toros dağlarının eşsiz manzarası ile mavi ile kahverenginin bir bütün olduğu bu eşs,z birleşimi sayesinde kamp yapmak isteyen kişilerin vazgeçilmezidir. Ayrıca bu tarihi yer geçmişte LİKYA uygarlığına başkentlik yapmış biryerdir. Eski dönemlerden kalan yapıları gezebilir kendinize yeni bir bakış açısı kazandırabilirsiniz  nesli tükenmekte olan karetta karettaların  kumsala yumurta bıraktıkları için belirli dönemlerde giriş yasaktır Antalya Kamp. İyi eğlenceler .

Patara Kamp Alanı, Kaş  Harita için tıklayınız.

 

Festivallerle ilgili yazılarımızı okumak için tıklayınız.

TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir